درباره نشریه

نشریه بحران پژوهی جهان اسلام با مجوز انتشار به شماره ثبت ۹۳/۱۴۹۵۱ از سال ۱۳۹۳ با دسترسی باز با صاحب امتیازی دانشگاه آیت آ... العظمی بروجردی (ره) منتشر می‌شود. این نشریه از سال ۱۳۹۳ تا انتهای ۱۴۰۰ با عنوان «سیاست پژوهی» منتشر می گردید؛ اما در راستای تخصصی کردن نشریه و در چارچوب آیین نامه جدید نشریات علمی، با عنوان جدید «بحران پژوهی جهان اسلام » منتشر می‌شود.

این نشریه از زمان انتشار تا کنون با توجه به مستندات آماری قابل دسترسی در سامانه نشریه، ‌بسیار مورد توجه و استقبال نویسندگان و پژوهشگران محترم قرار گرفته است. این نشریه در ادامه رسالت علمی خود تلاش دارد تا در پایگاه های معتبر داخلی و بین المللی نمایه گردد. نشریه سیاست پژوهی جهان اسلام در ارزیابی مقالات از نرم افزار مشابهت‌یاب برای رعایت اصول کمیته بین‌المللی اخلاق نشر مقالات (COPE)  و داوری دوسو ناشناس (Double Blind Peer Review) استفاده می نماید و موضوعات تخصصی در حوزه جهان اسلام را پوشش می دهد.


درباره نشریه در یک نگاه

نام مجله به زبان فارسی: بحران پژوهی جهان اسلام

نام مجله به زبان انگیسی: Crisis Studies of the Islamic World

زبان مجله: فارسی

ترتیب انتشار: فصلنامه

گستره انتشار: سراسری

نشانی دفتر مجله:  لرستان، بروجرد، کیلومتر 3 جاده خرم آباد، دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی (ره)

تلفن: ۰۶۶-۴۲۴۶۸۳۲۰   داخلی ۳۵۳  

آدرس پایگاه اینترنتی: https://journals.abru.ac.ir/

پست الکترونیک: siyasatpajohi@gmail.com


تبصره: هرگونه تغییر در نام، ترتیب انتشار، مدیرمسئول، سردبیر مجله و... از طریق سایت فصلنامه و دیگر راه‌های ارتباطی به مخاطبان مجله اطلاع رسانی خواهد شد.